ליווי ופיקוח

הוד בניה

השירות שאנו נותנים מתחיל בליווי התכנון.
אנו בוחנים יחד את התכניות האדריכליות ובודקים שהן ראליות לביצוע ומכינים אומדן עלויות ראשוני כדי להתאים אותן לתקציב העומד לרשותכם.
חשוב לדעת כי בדיקה מקדימה של התכניות עוד לפני שלבי התכנון הסופי ויציאה למכרז קבלנים, מאפשרת לשנות ולהתאים את התכניות לתקציב ולצרכים שלכם בקלות יחסית.

במקביל לגיבוש התכניות הסופיות מתחיל תהליך הרישוי, ובסיום התכנון האדריכלי מתחיל התכנון ההנדסי.
(שיבוצע על ידינו או על ידי מתכנן אחר שבחרתם)

לאחר גיבוש התכנון האדריכלי וההנדסי, נתחיל בתהליך הכנת מכרז הקבלנים.
מכרז קבלנים, בנוי משלושה חלקים עיקריים, שבלעדיהם אי אפשר לקבל הצעת מחיר אמיתית מהקבלן ולהשוות בין מחירי הקבלנים השונים:

1. תכניות אדריכליות סופיות כולל פרטי ביצוע ורשימות אלומיניום ונגרות.
2. תכניות הנדסיות מפורטות כולל פרטי ביצוע הנדסיים.
3. מפרט טכני ייחודי לפרויקט –

 

בניית קירות פנים של בית

אנו נבנה עבורכם מפרט טכני מפורט, המותאם באופן אישי לבית שלכם, הכולל בתוכו את חומרי הגלם ושיטות העבודה בהן ייבנה הבית. מטרת המפרט לוודא כי הבית ייבנה בצורה יסודית וטובה. המפרט מאפשר לכם להגדיר לקבלנים בדיוק מה אתם רוצים, ובכך מאפשר לקבל מהם הצעת מחיר מדויקת, כזו שתקטין את הסיכון לכל מיני תוספות מאוחרות במחיר כי הקבלן לא לקח אותן בחשבון. בנוסף, המפרט מוודא שכל הקבלנים יתמחרו את אותם הדברים, וכך לא יווצר מצב של שוני במחיר בגלל שוני באיכות העבודה והחומרים המוצעים ע"י הקבלן.

לאחר שריכזנו את שלושת המרכיבים האלו (תכניות אדריכליות, תכניות הנדסיות, מפרט טכני)- נסייע לכם לקבל הצעות מחיר ממספר קבלנים איכותיים ואמינים, שאנו מכירים אישית את עבודתם, ומקבלנים אחרים שקיבלתם עליהם המלצות. אנו נעביר לקבלנים את כל החומר הרלוונטי לפרויקט, נערוך עמם סיור באתר ונתן הבהרות ומענה לשאלותיהם.
לכשיתקבלו הצעות המחיר מהקבלנים נשב אתכם, נבחן את ההצעות, ונחשוב יחד איזה קבלן הכי טוב עבור הבית שלכם .(נבחן מחיר, זמינות, איכות, ועוד) ואז נתקדם לסגירת הפרויקט מול הקבלן הנבחר. יש לעבור איתו על כל החומר כולל המפרט הטכני והתכניות ולוודא שכל הפרטים מובנים. יינתן סיוע בבניית חוזה משפטי בין הקבלן הנבחר לבינכם. לאחר מכן, נכין לוח זמנים כללי לשלבים השונים של הפרויקט ביחד עם הקבלן הנבחר, נקבע אבני דרך ומועדים לקבלת החלטות, שלבי תשלום, הזמנות ריצופים וכדומה.
נסייע בבניית אומדן תקציב יותר מבוסס לפרויקט, ע"פ הסעיפים השונים, ובהתאמת תקציב בין המפרט לבין היכולת הכלכלית שלכם, ולבסוף- חתימה על חוזה שלכם מול הקבלן המבצע.